KONST / Litografier / Serigrafi 13872155
nr 1387 2155
Fernand Léger
(1881-1955), Frankrike
Serigrafi, Blomma. Numrerad 761/100. Motivet: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:28:02
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Fernand Léger
Läs mer om Fernand Léger